• Stitched Panorama

Розклад вступних випробувань у 2023 році

1. Розклад вступних випробувань для вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (1 курс):
1.1. Розклад творчого конкурсу, графік проходження медичного огляду та розклад вступних іспитів з математики для вступників на денну форму здобуття освіти за державним замовленням;
1.2. Розклад творчого конкурсу, графік проходження медичного огляду та розклад вступних іспитів з математики для вступників на заочну форму здобуття освіти за державним замовленням;
1.3. Розклад проведення співбесіди з конкурсних предметів (замість НМТ) для вступників на денну та заочну форми здобуття освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб. 

2. Розклад вступних випробувань для вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра (2-3 курси):
2.1. Розклад фахових випробувань для вступників на денну та заочну форми здобуття освіти за державним замовленням.
2.2. Розклад проведення співбесіди з конкурсних предметів (замість НМТ) для вступників на денну та заочну форми здобуття освіти. 

3. Розклад вступних випробувань для вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня магістра на основі вищої освіти:
3.1. Розклад фахових іспитів для вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня магістра за державним замовленням. 
3.2. Розклад фахових іспитів (замість ЄФВВ) для вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та/або юридичних осіб. 
3.3. Розклад фахових іспитів для вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та/або юридичних осіб. 
3.4. Розклад проведення співбесіди з іноземної мови (замість ЄВІ) для вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та/або юридичних осіб. 

4. Розклад вступного випробування для вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня бакалавра на основі вищої освіти за іншою спеціальністю (2 курс):
4.1. Розклад вступного випробування (співбесіди) для вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня бакалавра на основі вищої освіти за іншою спеціальністю.

5. Розклад вступних випробувань та консультацій для вступників на денну, вечірню та заочну форми здобуття ступеня доктора філософії:
5.1. Розклад консультацій з вступних випробувань.
5.2. Розклад вступних випробувань.